Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Dobrodošli na najbolji srpski Tennis forum.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 5 Najboljih teniskih mecheva koje ste ikad gledali...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
delgado
Lane's husband
Lane's husband
delgado


Broj poruka : 1149
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Valjevo

5 Najboljih teniskih mecheva koje ste ikad gledali... Empty
PočaljiNaslov: 5 Najboljih teniskih mecheva koje ste ikad gledali...   5 Najboljih teniskih mecheva koje ste ikad gledali... Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 10:39 pm

1.Tipsarevic-Ferrer,1. kolo Olimpijade
Najbolji mec svih vremena,otada sam poceo da navijam na svakom turniru za Janka,covek je dobio 7-6(10-Cool 6-2 odigrao je sjajno,mec je bio fenomenalan,pun prelepih poteza,teskih udaraca,dugacki poeni,odlicne razmene,borbeni duh,neizvesnost,zaista prelepo.Pokazao je Jane kako se bori za svoju zemlju.

2.Tipsarevic-Roddick,2.kolo Wimbledona

Tada mi je Janko skrenuo paznju na sebe,Rodik iako je servirao nenormalno,nije bio dostojan protivnik Tipsi,samo je prvi set dobio u tajbreku,kasnije je izgubio 6-3 7-5 i 7-6(4).Mech je takodje bio velichanstven.

3. Ivanovic-Jankovic 2-1 na Roland Garrosu,isto fenomenalan mec,puno lepih poena,steta sto su se sastale u 1/2 ali bilo je to pravo Polufinale jednog Grand Slama,i vrlo Izjednacena borba.

4.Tipsarevic-Djokovic-1-2 na Serbian Openu,iako nisam gledao ceo 3. set i pola 1. ono sto sam video u 2. setu bilo je sjajno,odlicne razmene udaraca,prelepi poeni,obojica su pokazali da su sjajni igraci,Nole ipak moram priznati nesto bolji,dobio je 6-2 4-6 6-0(2.kolo)

5.Djokovic vs Federer 2-1,2007 Finale Montreala
Jos se secam onog poslednjeg poena,u tajbreku 3. seta kada je Federer pokusao improvizovanim udarcem kroz noge da odigra na Novakovu mec loptu ali je uslo u mrezu,tad sam bio srecan koliko i Djokovic tad sam navijao za njega punim srcem,ni izbliza kao sada...Sjajan mec

Da sam gledao Tipsarevic-Federer to bi mi bio jos bolji mec.
Kojis u vasi mecevi?
Nazad na vrh Ići dole
Lucy Messer
Murray's GF-glavni administrator
Murray's GF-glavni administrator
Lucy Messer


Broj poruka : 5212
Datum upisa : 09.10.2008
Godina : 33
Lokacija : New York City....:)

5 Najboljih teniskih mecheva koje ste ikad gledali... Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 Najboljih teniskih mecheva koje ste ikad gledali...   5 Najboljih teniskih mecheva koje ste ikad gledali... Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 11:03 pm

1.Rafa vs Fedex(finale Wimbledona 2008)
2.Fedex vs Roddick(finale Wombledona 2009)
3.Murray vs Nole(finale Cincinnatija 2008)
4.Rafa vs Simon(pplufinale Madrida 2008)
5.Murray vs Rafa(polufinale US Opena 2008)
Nazad na vrh Ići dole
https://tennis.forumsr.com
 
5 Najboljih teniskih mecheva koje ste ikad gledali...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Korpa :: Korpa-
Skoči na: